O projektu

Divadlo Gong nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů včetně pravidelných jazzových večerů. Kromě těchto pořadů nabízíme prostory Divadla Gong k pronájmu na různé kulturní akce či firemní meetingy. Programy i pronájmy probíhají v prostorách Velké nebo Malé scény s divadelním nebo stolovým uspořádáním, vždy podle typu pořadu.

Významnou součástí programové nabídky jsou divadelní představení pro děti v rámci projektu Gong dětem. Uvedli jsme stovky inscenací v podání různých souborů, ale hlavním nositelem a tvůrcem většiny představení je po celou dobu trvání tohoto projektu Divadlo AHA! Právě tento soubor má největší zásluhu na tom, že v Gongu se již více než deset let pro děti pravidelně hraje, a tak už je možné mluvit o jisté tradici.

Zvláštností je, že jsou uváděny inscenace pro všechny věkové kategorie dětí i mládeže. Dramaturgie tohoto projektu staví především na klasických dílech české literatury, ale v nabídce jsou také nové původní inscenace, které byly napsány právě pro Gong dětem.

Ročně Gong navštíví více než dvacet tisíc nejmladších diváků, a to je rozhodně důvod, proč v úspěšné tradici pokračovat. Představení pro děti je možné navštívit nejen se školou či školkou, ale i individuálně.

Kde nás najdete

Předprodej


Předprodej a rezervace: divadlogong.cz, ticketportal.cz, kulturniportal.cz, osobně pokladna Divadla Gong

Otevírací doba pokladny:
pondělí–pátek: 14–18 hodin a vždy 1 hodinu před představením (při programu do 20 hodin)

Telefon: 266 311 629 , mobil: 777 865 885
Email: pokladna@divadlogong.cz

Divadlo Gong


Divadlo Gong
Sokolovská 969/191, Praha 9
Spojení: metro B (stanice Českomoravská), tramvaj č. 6 a 14 (stanice Divadlo Gong)

50°06'25.2"N 14°29'18.7"E

Telefon: 602 617 904
Email:
Divadlo Gong: gong@divadlogong.cz
Gong dětem: gongdetem@divadlogong.cz

Facebook: facebook.com/DivadloGong