Aktuální kursy a akce

VYSOČANSKÝ (BA)BINEC - 9. a 10. 11. 14-21

Naše pravidelná akce - podzimní Vysočanský (ba)binec - je opět před námi! Začněte raději už teď dávat dohromady své oblečení a boty, které už vy ani vaše děti dávno nenosíte, ale je vám líto je vyhodit, protože pořád vypadají dobře. Přijďte si levně nakoupit, prodat, povyměňovat oblečky nebo jen tak popovídat. Opět bude k mání oblečení pro dospělé i děti, hračky a sportovní vybavení.
Zboží (maximálně 30 ks, hlavně podzimní a zimní věci) můžete přinést 30. a 31. 10. od 14 do 20 hodin, neprodané věci si pak vyzvedněte 13. a 14. 11. od 14 do 20 hodin. Z prodaných věcí odevzdáte 10 % z ceny.

Konání akce: 9. a 10. 11. 14-21 hodin
Kde: Obecní dům, Jandova 4, Praha 9
Kontakt: 777 853 883,
kursy@divadlogong.cz

Máte-li možnost, vyplňte přiložený dokument a přineste jej s sebou s věcmi k prodeji.
Soubor ke stažení zde.

Doprovodná charitativní akce ŠÁTEK S PŘÍBĚHEM – pokud se u vás najde šátek nebo šála, kterou už nenosíte, věnujte ji na náš bazar. My utržené peníze věnujeme organizaci Obědy pro děti (www.obedyprodeti.cz).


TECHNIKA PATCHWORK - 11. 11. 10-16

V dalším ze sobotních kursů šití vás lektorka naučí základy techniky patchwork. Jedná se o anglickou metodu šití přes papír - budeme připravovat papírové šablony, ručně skládat a sešívat vzory a hlavně se dobře bavit. Pokud zrovna nemáte na druhou listopadovou sobotu program, přihlašte se na náš kurs - zcela jistě nebudete litovat.

Kdy: sobota 11. 11. 10-16 hodin
Kde: Obecní dům ve Vysočanech (výtvarný ateliér), Jandova 4
Cena: 440 Kč (pracovní pomůcky a materiál v ceně)

Kapacita kursu je omezena, místa si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 853 883, na emailové adrese kursy@divadlogong.cz, nebo pomocí elektronické přihlášky na našem webu www.divadlogong.cz. Při rezervaci je potřeba zaplatit zálohu 200 Kč (pouze v hotovosti, nejpozději do čtvrtka před sobotním kursem).


TEMATICKÉ JEDNORÁZOVÉ AKCE

Tyto akce a kursy jsou pořádány nárazově, termíny a podrobné informace sledujte na webových stránkách divadlogong.cz a na facebooku (profil Divadlo Gong).

ADVENT V OBECNÍM DOMĚ

Třetí adventní neděli každoročně připravujeme odpoledne s vánočními tradicemi, jarmarkem, kulturním programem a možnostmi vyzkoušet si staré rukodělné techniky.
VYSOČANSKÝ BABINEC
Na podzim a na jaře se můžete zúčastnit bazaru oblečení a hraček a společně s námi najít nové využití pro věci, které již nepotřebujete.
POHÁDKY NA DVOREČKU
Každý rok v červnu, srpnu a září probíhá letní cyklus divadelních představení pro děti Pohádky Na Dvorečku, vždy obohacený o doprovodný program.
KONCERTY
O Vánocích a na konci školního roku vás pravidelně zveme na vystoupení absolventů kursů hudebního, tanečního i dramatického oddělení Divadla Gong.
TILDA
Několikrát ročně pořádáme kursy pro příznivce celosvětově známé řemeslné značky Tilda, ve kterých si vyrobíte figurku ze zbytků látek a materiálů běžně dostupných ve většině domácností.
ARANŽOVÁNÍ ŽIVÝCH KVĚTIN
Před každoročními významnými svátky si v našem ateliéru můžete vyzkoušet přípravu živých aranží na váš stůl.
MANDALY
Kreslení mandal se stalo oblíbenou terapeutickou pomůckou. Několikrát během roku se v našem výtvarném ateliéru můžete naučit, jak správně kombinovat barvy a zkusit si mandaly vytvořit.
SCRAPBOOKING
Pomocí papíru, nůžek a trochy fantazie si v našem ateliéru můžete několikrát za rok vyrobitalbum, přání, obal nebo rámeček a vyzkoušet si tak zábavnou techniku papírového tvoření.
PŘEDNÁŠKY KINEZIOLOGIE
Na přednáškách se dozvíte, co je to kineziologie, jak se dají nalézt a odstranit psychické bloky, naučíte se vyrovnávat své energie, zvládat stres a mnohem více…
DÁMSKÝ VÍKEND
Udělat si pár hodin jen tak pro sebe je snem každé ženy. Pedikérka, masérka a vizážistka se postarají o to, aby vám bylo příjemně, a ve volných chvílích se můžete spolu s výtvarnicí ponořit do tajů některé z uměleckých technik.KDE NÁS NAJDETE

Kontakt

Obecní dům ve Vysočanech
Jandova 4, Praha 9
spojení: metro B či tramvaj č. 14 a 16 - stanice Vysočanská, vlak - Nádraží Vysočany, Nádraží Libeň

Informace a zápis:
telefon: 777 853 883
email: kursy@divadlogong.cz

Úřední hodiny:
pondělí-čtvrtek 13-20 hodin

Změna podmínek vyhrazena.

PARTNEŘI A SPONZOŘI