Aktuální kursy a akce

ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC PRO SENIORKY - STŘEDY OD 17. LEDNA

Naší lednovou novinkou bude kurs orientálního břišního tance pro seniorky. Kurs povede zkušená lektorka Jana Voříšková, která absolvovala mnoho vzdělávacích programů se světovými hvězdami orientálního tance. Břišní tanec viditelně pomáhá uvolňovat tělo i mysl a odstraňuje zábrany a stres. Zlepšíte si držení těla, koordinaci pohybů, uvolníte pánev, protáhnete záda. Břišní tanec pomáhá i v boji s inkontinencí – posilujete spodní břicho. K tanci nepotřebujete partnera. Kurs vám přinese spoustu energie a nových přátel.

Kdy: každou středu 11–12 hodin (začínáme 17. ledna)
Kde: Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4
Cena: permanentka (12 lekcí) 1080 Kč
Co na sebe:
pohodlné oblečení – legíny, sukně (ne tepláky), tričko a šátek přes boky (ideálně s penízky), tančit lze naboso nebo v ponožkách, případně botkách s měkkou podrážkou.

Kapacita kursu je omezena, místa si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 853 883, na e-mailové adrese kursy@divadlogong.cz, nebo pomocí elektronické přihlášky na našem webu www.divadlogong.cz.


HOOPING - OD ÚNORA - ÚTERKY 19-20 a 20-21

V únoru vás letos opět rádi přivítáme na kursu hoopingu vedeném certifikovanou lektorkou, která vás naučí správně manipulovat se speciálně navrženým kruhem a ukáže vám, jak spojit hravé cvičení se žhavými tanečními prvky.

Hooping je efektivní a zábavné kardio cvičení, při němž spálíte až 600 kalorií. Vytvaruje a posílí vám postavu, pozitivně působí na správné držení těla, zlepšuje činnost kardiovaskulárního systému, zrychluje metabolismus a pomáhá od bolesti zad. Dále trénuje vytrvalost, kreativitu, uvolňuje stres a relaxuje mysl. Jeho velkou předností je, že velmi málo zatěžuje klouby. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie i těhotné ženy.

Kdy: každé úterý 19.00-20.00 (začátečníci), 20.00-21.00 (pokročilí)
Kde: Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4
Cena permanentky (10 lekcí): 1500 Kč (zapůjčení speciální obruče hoop v ceně)

Kapacita kursu je omezena, místa si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 853 883, na emailové adrese kursy@divadlogong.cz, nebo pomocí elektronické přihlášky na našem webu www.divadlogong.cz.HÁČKOVÁNÍ - 10. 2. 10-16


V dalším sobotním kursu šití vás lektorka provede technikou našich babiček a naučí vás pracovat s háčkem a bavlnkou. Budete umět háčkovat řetízková a pevná očka, sloupky a polosloupky. Výsledkem workshopu bude krásný kousek krajky pro radost a ozdobu.


Kdy: 10. 2. sobota 10-16 hodin
Kde: Obecní dům ve Vysočanech, Jandova 4
Cena: 450 Kč (pracovní pomůcky a materiál v ceně)


Kapacita kursu je omezena, místa si můžete zarezervovat na telefonním čísle 777 853 883, na emailové adrese kursy@divadlogong.cz, nebo pomocí elektronické přihlášky na našem webu www.divadlogong.cz. Pro platnou rezervaci je nutné v kanceláři kursů předem zaplatit zálohu 200 Kč, a to nejpozději 4 dny před zahájením vybrané akce.


TEMATICKÉ JEDNORÁZOVÉ AKCE

Tyto akce a kursy jsou pořádány nárazově, termíny a podrobné informace sledujte na webových stránkách divadlogong.cz a na facebooku (profil Divadlo Gong).

ADVENT V OBECNÍM DOMĚ

Třetí adventní neděli každoročně připravujeme odpoledne s vánočními tradicemi, jarmarkem, kulturním programem a možnostmi vyzkoušet si staré rukodělné techniky.
VYSOČANSKÝ BABINEC
Na podzim a na jaře se můžete zúčastnit bazaru oblečení a hraček a společně s námi najít nové využití pro věci, které již nepotřebujete.
POHÁDKY NA DVOREČKU
Každý rok v červnu, srpnu a září probíhá letní cyklus divadelních představení pro děti Pohádky Na Dvorečku, vždy obohacený o doprovodný program.
KONCERTY
O Vánocích a na konci školního roku vás pravidelně zveme na vystoupení absolventů kursů hudebního, tanečního i dramatického oddělení Divadla Gong.
TILDA
Několikrát ročně pořádáme kursy pro příznivce celosvětově známé řemeslné značky Tilda, ve kterých si vyrobíte figurku ze zbytků látek a materiálů běžně dostupných ve většině domácností.
ARANŽOVÁNÍ ŽIVÝCH KVĚTIN
Před každoročními významnými svátky si v našem ateliéru můžete vyzkoušet přípravu živých aranží na váš stůl.
MANDALY
Kreslení mandal se stalo oblíbenou terapeutickou pomůckou. Několikrát během roku se v našem výtvarném ateliéru můžete naučit, jak správně kombinovat barvy a zkusit si mandaly vytvořit.
SCRAPBOOKING
Pomocí papíru, nůžek a trochy fantazie si v našem ateliéru můžete několikrát za rok vyrobitalbum, přání, obal nebo rámeček a vyzkoušet si tak zábavnou techniku papírového tvoření.
PŘEDNÁŠKY KINEZIOLOGIE
Na přednáškách se dozvíte, co je to kineziologie, jak se dají nalézt a odstranit psychické bloky, naučíte se vyrovnávat své energie, zvládat stres a mnohem více…
DÁMSKÝ VÍKEND
Udělat si pár hodin jen tak pro sebe je snem každé ženy. Pedikérka, masérka a vizážistka se postarají o to, aby vám bylo příjemně, a ve volných chvílích se můžete spolu s výtvarnicí ponořit do tajů některé z uměleckých technik.KDE NÁS NAJDETE

Kontakt

Obecní dům ve Vysočanech
Jandova 4, Praha 9
Spojení: metro B či tramvaj č. 14 a 16 - stanice Vysočanská, vlak - Nádraží Vysočany, Nádraží Libeň

Informace a zápis:
Telefon: 777 853 883
E-mail: kursy@divadlogong.cz

Úřední hodiny:
pondělí-čtvrtek 13-20 hodin

Změna podmínek vyhrazena.

PARTNEŘI A SPONZOŘI