Aktuální kursy a akce

STŘEDEČNÍ POHÁDKY NA DVOREČKU - 23. a 30. 8., 6. a 13. 9. - začátky 16.00 hodin

I letos zveme v srpnu a v září děti a jejich rodiče do Obecního domu na tradiční středeční Pohádky Na Dvorečku. Na všechna představení cyklu Pohádkový dvoreček je volný vstup a hraje se za každého počasí. Občerstvení možno zakoupit na místě. Vždy po skončení pohádky je pro děti připravena dílnička ve výtvarném ateliéru.

PROGRAM:

23. 8. 16.00 Slůně Babů a spravedlivé dělení - Divadlo Pod Čepicí

30. 8. 16.00 Jak šel pejsek do školy - Divadélko Romaneto
6. 9. 16.00 Kocour v botách - Divadlo Elf
13. 9. 16.00  O třech neposlušných kůzlátkách - Divadlo Pruhované panenky

Místo konání: Letní scéna Na Dvorečku (Obecní dům), Jandova 4


LEVANDULOVÉ ARANŽE - 21. 9. 18.00-20.00

Přijďte si připomenout léto do příjemného prostředí našeho výtvarného ateliéru. Tentokrát bude plný vůně, protože nápadů na tvoření z levandule máme celou řadu a vy se pod vedením zkušené floristky naučíte vytvářet působivá levandulová aranžmá. Jako vždy si také jistě odnesete spoustu inspirace.
Těšíme se na vás!

Kdy: čtvrtek 21. 9. 2017 18-20 hodin
Kde: Obecní dům ve Vysočanech (výtvarný ateliér), Jandova 4, Praha 9
Cena: 370 Kč vč. DPH (materiál v ceně)

Kapacita kursu je omezena. Místa si rezervujte na telefonních číslech 777 853 883, 608 930 306, emailem na adrese kursy@divadlogong.cz nebo elektronicky na webových stránkách www.divadlogong.cz.


TEMATICKÉ JEDNORÁZOVÉ AKCE

Tyto akce a kursy jsou pořádány nárazově, termíny a podrobné informace sledujte na webových stránkách divadlogong.cz a na facebooku (profil Divadlo Gong).

ADVENT V OBECNÍM DOMĚ

Třetí adventní neděli každoročně připravujeme odpoledne s vánočními tradicemi, jarmarkem, kulturním programem a možnostmi vyzkoušet si staré rukodělné techniky.
VYSOČANSKÝ BABINEC
Na podzim a na jaře se můžete zúčastnit bazaru oblečení a hraček a společně s námi najít nové využití pro věci, které již nepotřebujete.
POHÁDKY NA DVOREČKU
Každý rok v červnu, srpnu a září probíhá letní cyklus divadelních představení pro děti Pohádky Na Dvorečku, vždy obohacený o doprovodný program.
KONCERTY
O Vánocích a na konci školního roku vás pravidelně zveme na vystoupení absolventů kursů hudebního, tanečního i dramatického oddělení Divadla Gong.
TILDA
Několikrát ročně pořádáme kursy pro příznivce celosvětově známé řemeslné značky Tilda, ve kterých si vyrobíte figurku ze zbytků látek a materiálů běžně dostupných ve většině domácností.
ARANŽOVÁNÍ ŽIVÝCH KVĚTIN
Před každoročními významnými svátky si v našem ateliéru můžete vyzkoušet přípravu živých aranží na váš stůl.
MANDALY
Kreslení mandal se stalo oblíbenou terapeutickou pomůckou. Několikrát během roku se v našem výtvarném ateliéru můžete naučit, jak správně kombinovat barvy a zkusit si mandaly vytvořit.
SCRAPBOOKING
Pomocí papíru, nůžek a trochy fantazie si v našem ateliéru můžete několikrát za rok vyrobitalbum, přání, obal nebo rámeček a vyzkoušet si tak zábavnou techniku papírového tvoření.
PŘEDNÁŠKY KINEZIOLOGIE
Na přednáškách se dozvíte, co je to kineziologie, jak se dají nalézt a odstranit psychické bloky, naučíte se vyrovnávat své energie, zvládat stres a mnohem více…
DÁMSKÝ VÍKEND
Udělat si pár hodin jen tak pro sebe je snem každé ženy. Pedikérka, masérka a vizážistka se postarají o to, aby vám bylo příjemně, a ve volných chvílích se můžete spolu s výtvarnicí ponořit do tajů některé z uměleckých technik.KDE NÁS NAJDETE

Kontakt

Obecní dům ve Vysočanech
Jandova 4, Praha 9
spojení: metro B či tram. č. 14 a 16 - stanice Vysočanská

Informace a zápis:
telefon: 777 853 883, 608 930 306
e-mail: kursy@divadlogong.cz

Úřední hodiny:
pondělí-čtvrtek 13-20 hodin

PARTNEŘI A SPONZOŘI