O Klubu Kocour

              Klub Kocour je provozován v prostorách restaurace U Kocoura v suterénu Obecního domu ve Vysočanech. Vznikl v polovině 90. let jako alternativní scéna v rockovém klubu Prosek. Později se přesunul do prostor Divadla Gong, kde byly pořádány koncerty na Malé scéně. Nakonec Klub Kocour našel své místo v restauraci U Kavalíra, poté transformované do dnešní restaurace U Kocoura. „Přišlo nám skvělé umístit klub do prostoru restaurace, protože tak následujeme současný trend spojit vše v jednom místě. Lidé jsou rádi, když se mohou před koncertem najíst a napít a nemusí se dál nikam přesouvat,“ vysvětlila vedoucí klubu.
              Klub Kocour má dvě scény – vnitřní a venkovní. Na obou scénách je pódium a tyto prostory naprosto vyhovují potřebám klubu. Jedná se o multifunkční kulturní prostor využívaný především k hudebním produkcím či jako „literární kavárna“. Programová skladba Klubu Kocour se ustálila na produkci „maložánrových“ skupin a kromě zavedených vystupujících hudebních seskupení nabízí pravidelně takzvané „open mic“ pořady, které umožňují začínajícím umělcům prezentovat se před publikem.
              Klub Kocour se dokonalým zvládnutím prostoru ve spolupráci s designery stal příjemným a klidným místem pro všechny, kdo si chtějí vychutnat nabízený kulturní program, který je respektovanou součástí pražské klubové scény.


KDE NÁS NAJDETE

Klub Kocour

Obecní dům ve Vysočanech
Jandova 207/4, Praha 9
Spojení: metro B (stanice Vysočanská), tramvaj č. 6 a 14 (stanice Vysočanská či Špitálská)

Telefon: 777 902 596
E-mail: klubkocour@divadlogong.cz
facebook.com/KlubKocour/

Změna programu vyhrazena.

PARTNEŘI A SPONZOŘI